Печат
Посещения: 1039

logo BFBКЛАСИРАНЕ ДЛШ
за юноши и девойки
под 17 години
Оряхово
13-15 април 2018 год.

 /БФ Бадминтон/


 

Юноши единично

1 Димитър Ненчев СКБ Стара Загора
2 Теодор Петров СКБ Стара Загора
3/4 Георги Ангелов СКБ Стара Загора
3/4 Стиван Николаев СКБ Стара Загора
5/8 Георги Калиничов СКБ Оряхово
5/8 Денис Хайрула БК"Анета Янева-НСА"София
5/8 Елиан Елвис СКБ Оряхово
5/8 Кирил Памукчиев Виктори София
9/16 Георги Миленков СКБ Русе
9/16 Георги Димов СКБ Стара Загора
9/16 Людмил Керемедчиев СК "Г.Бенковски" Пз.
9/16 Александър Янакиев БК"Левски Люлин" София
9/16 Борислав Велчев СКБ Русе
9/16 Стилян Мерджанов БК Хасково
9/16 Теодор Руменов СКБ Разград
9/16 Даниел Маринов СКБ Русе
17/32 Евгени Панев БК Хасково
17/32 Денислав Маринов БСК В.Търново
17/32 Илия Крумов БСК В.Търново
17/32 Теодор Петров СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
17/32 Кристиян Митев БСК Пазарджик
17/32 Теодор Йонков СКБ"Хоталич" Севлиево
17/32 Наско Найденов БК Хасково
17/32 Венцисав Атанасов СКБ Русе
17/32 Мартин Весели БК"Левски Люлин" София
17/32 Кристиян Китанов БСК Пазарджик
17/32 Максим Садинов СКГБ Габрово
17/32 Йордан Карагьозов СК "Г.Бенковски" Пз.
17/32 Мирослав Стаменов БК Панагюрище
17/32 Денислав Бончев БСК В.Търново
17/32 Емил Ганев СК "Г.Бенковски" Пз.
17/32 Атанас Халачев СКБ Стара Загора
33/40 Иво Белчев СКБ Разград
33/40 Емануил Сидики БСК В.Търново
33/40 Владислав Богданов СКБ Русе
33/40 Виктор Пейчев БК ТУ-софия
33/40 Шон Иса СКБ"Академик"София
33/40 Павел Димитров БК Хасково
33/40 Берхан Узунов СКБ"Хоталич" Севлиево
33/40 Димитър Димитров СКГБ Габрово
41/56 Владислав Валериев СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
41/56 Недьо Кроснаров БК Панагюрище
41/56 Благо Кавлаков БСК Пазарджик
41/56 Христо Йорданов БК"Ракет" Хасково
41/56 Наско Панайотов БК Панагюрище
41/56 Калоян Пунчев БСК Пазарджик
41/56 Стелиян Гърлов БК Гълъбово
41/56 Йоан Петров БК Г.Оряховица
41/56 Тодор Скачков БК Панагюрище
41/56 Петър Врагов БК Панагюрище
41/56 Венелин Гюнай СКБ Оряхово
41/56 Станислав Янков БСК В.Търново

Девойки единично

1 Гергана Павлова БСК Пазарджик
2 Таня Иванова БК Хасково
3/4 Цветелина Матеева СКБ Русе
3/4 Михаела Златанова СК "Г.Бенковски" Пз.
5/8 Невена Ненкова СКБ Разград
5/8 Филиз Мурат СКБ Стара Загора
5/8 Виктория Ватева СК "Г.Бенковски" Пз.
5/8 Анжела Василева БК"Победа"Дупница
9/16 Паола Пенкова СКГБ Габрово
9/16 Валентина Вълчкова СК "Г.Бенковски" Пз.
9/16 Пламена Петрова СК "Г.Бенковски" Пз.
9/16 Трейси Метева СКБ"Хоталич" Севлиево
9/16 Галя Никова СКБ Стара Загора
9/16 Стела Иванова СК "Г.Бенковски" Пз.
9/16 Теодора Русева СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
9/16 Габриела Данкова СКБ Разград
17/32 Моника Вълчева БК Хасково
17/32 Илияна Димитрова Дискавъри Хасково
17/32 Кристин Малашевска БК"Победа"Дупница
17/32 Камелия Кънева СКБ Стара Загора
17/32 Красена Герджикова БК Гълъбово
17/32 Карина Пенева СКБ Стара Загора
17/32 Натали Андонова БК"Победа"Дупница
17/32 Евгения Накова СКБ Разград
17/32 Александра Колева СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
17/32 Аделина Боянова БК Хасково
17/32 Зара Зиновиева СКБ Оряхово
17/32 Иванела Данева СКБ Разград
17/32 Женя Желева БК Хасково
17/32 Йоана Ангелова СКБ Стара Загора
17/32 Стефани Навущарова БК Панагюрище
17/32 Мадлен Радионова СКБ"Хоталич" Севлиево
33/40 Анабела Петрова БК Г.Оряховица
33/40 Виктория Цветанова БСК В.Търново
33/40 Ася Паунова СК "Г.Бенковски" Пз.
33/40 Михаела Димитрова БСК В.Търново
33/40 Юлияна Борисова БСК В.Търново
33/40 Ивона Стефанова БК Г.Оряховица
33/40 Кремена Савакова БСК В.Търново
33/40 Йоана Малинова БСК Пазарджик
41/56 Тамара Драгомирова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
41/56 Бетина Санкова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
41/56 Весела Илиева СКБ Русе
41/56 Димитрина Димитрова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
41/56 Латинка Станева БК Панагюрище
41/56 Нелина Скачкова БК Панагюрище
41/56 Мария Младенова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
41/56 Памела Жекова БК Гълъбово
41/56 Виктория Стоянчева СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
41/56 Стиляна Маркова БК Панагюрище
41/56 Веселка Божиевска СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй

Юноши двойки

1 Димитър Ненчев СКБ Стара Загора
Стиван Николаев СКБ Стара Загора
2 Георги Димов СКБ Стара Загора
Евгени Панев БК Хасково
3/4 Йордан Карагьозов СК "Г.Бенковски" Пз.
Людмил Керемедчиев СК "Г.Бенковски" Пз.
3/4 Георги Ангелов СКБ Стара Загора
Кирил Памукчиев Виктори София
5/8 Теодор Петров СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
Денис Хайрула БК"Анета Янева-НСА"София
5/8 Георги Калиничов СКБ Оряхово
Теодор Петров СКБ Стара Загора
5/8 Денислав Бончев БСК В.Търново
Емануил Сидики БСК В.Търново
5/8 Борислав Велчев СКБ Русе
Георги Миленков СКБ Русе
9/16 Стилян Мерджанов БК Хасково
Наско Найденов БК Хасково
9/16 Мартин Весели БК"Левски Люлин" София
Александър Янакиев БК"Левски Люлин" София
9/16 Недьо Кроснаров БК Панагюрище
Наско Панайотов БК Панагюрище
9/16 Венцисав Атанасов СКБ Русе
Даниел Маринов СКБ Русе
9/16 Теодор Йонков СКБ"Хоталич" Севлиево
Берхан Узунов СКБ"Хоталич" Севлиево
9/16 Йоан Петров БК Г.Оряховица
Мирослав Стаменов БК Панагюрище
9/16 Елиан Елвис СКБ Оряхово
Атанас Халачев СКБ Стара Загора
9/16 Павел Димитров БК Хасково
Христо Йорданов БК"Ракет" Хасково
17/32 Кристиян Китанов БСК Пазарджик
Кристиян Митев БСК Пазарджик
17/32 Димитър Димитров СКГБ Габрово
Максим Садинов СКГБ Габрово
17/32 Иво Белчев СКБ Разград
Теодор Руменов СКБ Разград
17/32 Илия Крумов БСК В.Търново
Денислав Маринов БСК В.Търново
17/32 Владислав Валериев СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
Стелиян Гърлов БК Гълъбово
17/32 Владислав Богданов СКБ Русе
Емил Ганев СК "Г.Бенковски" Пз.
17/32 Благо Кавлаков БСК Пазарджик
Калоян Пунчев БСК Пазарджик
17/32 Венелин Гюнай СКБ Оряхово
Станислав Янков БСК В.Търново
17/32 Петър Врагов БК Панагюрище
Тодор Скачков БК Панагюрище

Девойки двойки

1 Михаела Златанова СК "Г.Бенковски" Пз.
Таня Иванова БК Хасково
2 Йоана Ангелова СКБ Стара Загора
Филиз Мурат СКБ Стара Загора
3/4 Иванела Данева СКБ Разград
Невена Ненкова СКБ Разград
3/4 Галя Никова СКБ Стара Загора
Гергана Павлова БСК Пазарджик
5/8 Габриела Данкова СКБ Разград
Цветелина Матеева СКБ Русе
5/8 Кристина Иванова СКБ Оряхово
Кристин Малашевска БК"Победа"Дупница
5/8 Виктория Ватева СК "Г.Бенковски" Пз.
Валентина Вълчкова СК "Г.Бенковски" Пз.
5/8 Анжела Василева БК"Победа"Дупница
Теодора Русева СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
9/16 Трейси Метева СКБ"Хоталич" Севлиево
Мадлен Радионова СКБ"Хоталич" Севлиево
9/16 Красена Герджикова БК Гълъбово
Памела Жекова БК Гълъбово
9/16 Стела Иванова СК "Г.Бенковски" Пз.
Пламена Петрова СК "Г.Бенковски" Пз.
9/16 Веселка Божиевска СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
Йоана Малинова БСК Пазарджик
9/16 Зара Зиновиева СКБ Оряхово
Камелия Кънева СКБ Стара Загора
9/16 Натали Андонова БК"Победа"Дупница
Паола Пенкова СКГБ Габрово
9/16 Весела Илиева СКБ Русе
Евгения Накова СКБ Разград
9/16 Аделина Боянова БК Хасково
Карина Пенева СКБ Стара Загора
17/32 Анабела Петрова БК Г.Оряховица
Ивона Стефанова БК Г.Оряховица
17/32 Юлияна Борисова БСК В.Търново
Виктория Цветанова БСК В.Търново
17/32 Нелина Скачкова БК Панагюрище
Латинка Станева БК Панагюрище
17/32 Илияна Димитрова Дискавъри Хасково
Ася Паунова СК "Г.Бенковски" Пз.
17/32 Мария Младенова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
Виктория Стоянчева СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
17/32 Михаела Димитрова БСК В.Търново
Кремена Савакова БСК В.Търново
17/32 Александра Колева СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
Бетина Санкова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
17/32 Стиляна Маркова БК Панагюрище
Стефани Навущарова БК Панагюрище
17/32 Димитрина Димитрова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
Тамара Драгомирова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
17/32 Моника Вълчева БК Хасково
Женя Желева БК Хасково

Смесени двойки

1 Георги Калиничов СКБ Оряхово
Гергана Павлова БСК Пазарджик
2 Димитър Ненчев СКБ Стара Загора
Галя Никова СКБ Стара Загора
3/4 Теодор Петров СКБ Стара Загора
Аделина Боянова БК Хасково
3/4 Стиван Николаев СКБ Стара Загора
Филиз Мурат СКБ Стара Загора
5/8 Венцисав Атанасов СКБ Русе
Иванела Данева СКБ Разград
5/8 Елиан Елвис СКБ Оряхово
Анжела Василева БК"Победа"Дупница
5/8 Людмил Керемедчиев СК "Г.Бенковски" Пз.
Валентина Вълчкова СК "Г.Бенковски" Пз.
5/8 Йордан Карагьозов СК "Г.Бенковски" Пз.
Виктория Ватева СК "Г.Бенковски" Пз.
9/16 Наско Найденов БК Хасково
Моника Вълчева БК Хасково
9/16 Александър Янакиев БК"Левски Люлин" София
Кристин Малашевска БК"Победа"Дупница
9/16 Теодор Петров СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
Теодора Русева СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
9/16 Георги Ангелов СКБ Стара Загора
Йоана Ангелова СКБ Стара Загора
9/16 Георги Димов СКБ Стара Загора
Габриела Данкова СКБ Разград
9/16 Венелин Гюнай СКБ Оряхово
Зара Зиновиева СКБ Оряхово
9/16 Атанас Халачев СКБ Стара Загора
Карина Пенева СКБ Стара Загора
9/16 Емануил Сидики БСК В.Търново
Михаела Димитрова БСК В.Търново
17/32 Теодор Йонков СКБ"Хоталич" Севлиево
Пламена Петрова СК "Г.Бенковски" Пз.
17/32 Мартин Весели БК"Левски Люлин" София
Трейси Метева СКБ"Хоталич" Севлиево
17/32 Емил Ганев СК "Г.Бенковски" Пз.
Михаела Златанова СК "Г.Бенковски" Пз.
17/32 Мирослав Стаменов БК Панагюрище
Стефани Навущарова БК Панагюрище
17/32 Денис Хайрула БК"Анета Янева-НСА"София
Александра Колева СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
17/32 Денислав Бончев БСК В.Търново
Юлияна Борисова БСК В.Търново
17/32 Борислав Велчев СКБ Русе
Цветелина Матеева СКБ Русе
17/32 Стилян Мерджанов БК Хасково
Женя Желева БК Хасково
17/32 Теодор Руменов СКБ Разград
Невена Ненкова СКБ Разград
17/32 Кирил Памукчиев Виктори София
Натали Андонова БК"Победа"Дупница
17/32 Илия Крумов БСК В.Търново
Виктория Цветанова БСК В.Търново
17/32 Максим Садинов СКГБ Габрово
Мадлен Радионова СКБ"Хоталич" Севлиево
17/32 Георги Миленков СКБ Русе
Паола Пенкова СКГБ Габрово
17/32 Евгени Панев БК Хасково
Таня Иванова БК Хасково
17/32 Кристиян Митев БСК Пазарджик
Йоана Малинова БСК Пазарджик
17/32 Берхан Узунов СКБ"Хоталич" Севлиево
Стела Иванова СК "Г.Бенковски" Пз.
33/40 Йоан Петров БК Г.Оряховица
Ивона Стефанова БК Г.Оряховица
33/40 Павел Димитров БК Хасково
Камелия Кънева СКБ Стара Загора
33/40 Владислав Валериев СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
Димитрина Димитрова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
33/40 Станислав Янков БСК В.Търново
Стиляна Маркова БК Панагюрище
33/40 Денислав Маринов БСК В.Търново
Кремена Савакова БСК В.Търново
33/40 Кристиян Китанов БСК Пазарджик
Илияна Димитрова Дискавъри Хасково
33/40 Шон Иса СКБ"Академик"София
Бетина Санкова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
33/40 Стелиян Гърлов БК Гълъбово
Красена Герджикова БК Гълъбово
41/56 Тодор Скачков БК Панагюрище
Латинка Станева БК Панагюрище
41/56 Недьо Кроснаров БК Панагюрище
Тамара Драгомирова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
41/56 Калоян Пунчев БСК Пазарджик
Виктория Стоянчева СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
41/56 Благо Кавлаков БСК Пазарджик
Анабела Петрова БК Г.Оряховица
41/56 Наско Панайотов БК Панагюрище
Нелина Скачкова БК Панагюрище
41/56 Виктор Пейчев БК ТУ-софия
Мария Младенова СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
41/56 Даниел Маринов СКБ Русе
Весела Илиева СКБ Русе
41/56 Димитър Димитров СКГБ Габрово
Памела Жекова БК Гълъбово
41/56 Петър Врагов БК Панагюрище
Веселка Божиевска СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй
41/56 Иво Белчев СКБ Разград
Евгения Накова СКБ Разград
41/56 Владислав Богданов СКБ Русе
Ася Паунова СК "Г.Бенковски" Пз.