Печат
Посещения: 1397

logo BFBКрайно класиране ДЛШ ветерани

15–16.12.2018 г.

Стара Загора

 


 Подробна информация за срещите можете да видите тук

МЕ 1 група – след 01.01.76–31.12.83 г.

1 Ивайло Желязков
2 Николай Момчилов
3 Господин Беремски
4 Любен Лападатов

МЕ 2 група - след 01.01.68 – 31.12.75 г.

1 Венцеслав Христакиев
2 Антон Димов
3 Теньо Тенев

МЕ 3 група - след 01.01.60–31.12.67 г.

1 Кирил Костов
2 Атанас Панчев
3 Петър Петров
4 Светослав Мавродиев

МЕ 4 група - след 01.01.52–31.11.59 г.

1 Иван Тонев
2 Динко Михайлов
3 Делчо Колев

МЕ 5 група - преди 31.12.51 г.

1 Стоян Стоянов
2 Кръстьо Ефтимов
3 Стефан Стефанов

ЖЕ 1 група - след 01.01.73–31.12.83 г.

1 Петя Георгиева
2 Марияна Димитрова
3 Ирена Караджова
4 Цонка Великова

МД 1 група – след 01.01.76–31.12.83 г.

1 Пламен Михалев
  Тихомир Киров
2 Данаил Иванов
  Деан Димитров
3 Господин Беремски
  Димитър Дечков
4 Венцеслав Христакиев
  Здравко Костадинов
5 Ивайло Желязков
  Ивайло Иванов
6 Николай Момчилов
  Петър Петров

МД 2 група - след 01.01.68–31.12.75 г.

1 Асен Калчев
  Митко Чавдаров
2 Димитър Димитров
  Красимир Генов
3 Ивайло Ушев
  Пламен Кордов
4 Антон Димов
  Евгени Иванов
5 Иван Иванов
  Теньо Тенев
6 Георги Дошев
  Димо Момеров

МД 3 група - след 01.01.60–31.12.67 г.

1 Светлин Тенев
  Свилен Илков
2 Иван Добрев Иванов
  Петър Гицов
3 Антони Казлачев
  Валентин Колаксъзов
4 Георги Гецов
  Стоян Стоянов
5 Кирил Костов
  Слободан Младеновски

МД 4 група - след 01.01.52–31.12.59 г.

1 Динко Михайлов
  Иван Парушев
2 Кольо Пейчев
  Петко Монев
3 Добри Василев
  Нанко Чорчопов
4 Иван Тонев
  Марин Ангелов

МД 5 група - преди 31.12.51 г.

1 Георги Киров
  Делчо Колев
2 Кръстьо Ефтимов
  Руслан Марчинов
3 Стефан Стефанов
  Стойчо Стойчев

ЖД 1 група - след 01.01.73–31.12.83 г.

1 Живка Костадинова
  Милена Христова
2 Марияна Димитрова
  Нася Иванова

ЖД 2 група - преди 31.12.72 г.

1 Ирена Караджова
  Петя Георгиева
2 Андриана Момерова
  Евдокия Тинкова

См.Д 1 група - след 01.01.73–31.12.83 г.

1 Тихомир Киров
  Мая Добрева
2 Венцеслав Христакиев
  Милена Христова
3 Димитър Димитров
  Нася Иванова
4 Здравко Костадинов
  Живка Костадинова
5 Митко Чавдаров
  Марияна Димитрова

См.Д 2 група - преди 31.12.72 г.

1 Иван Добрев Иванов
  Петя Георгиева
2 Кольо Пейчев
  Андриана Момерова
3 Антони Казлачев
  Евдокия Тинкова
4 Теньо Тенев
  Донка Иванова
5 Иван Тонев
  Ирена Караджова