newzal sm

badminton 21 20Състезанията се очаква да започнат през септемвриЧакахме тази заповед. Това сподели Нанко Чорчопов, треньор в СК „Бадминтон-Стара Загора“, веднага щом стана факт заповедта на министъра на младежта и спорта Красен Кралев, която разреши на колективните спортове да се върнат в залите.От вторник, 26 май 2020 год., възобновяваме тренировките с деца, по график. Нагаждаме се в движение, допълни Чорчопов.  Шестимата национални състезатели по

covid19 badmintonСветовните ранглисти в бадминтона са замразени, съобщиха от световната федерация.Всички състезания в най-бързия спорт до края на април са отложени, заради пандемията от коронавируса, включително и европейското първенство в Киев, където Габриела и

euro badm 2020Европейското първенство по бадминтон в Киев е отменено, съобщиха от световната федерация.Шампионатът трябваше да се проведе от 21 до 26 април, но стана поредната голяма спортна проява, която отпада заради пандемията от коронавируса.На него Габриела и Стефани Стоеви трябваше да защитават титлата

960 600 linda zechiriЛинда Зечири се поздрави със сребърен медал от силния турнир по бадминтон в Кингстън (Ямайка) с награден фонд 10 000 долара.Във финала българското момиче загуби от японката Момока Кимура с 12:21, 12:21 за 35 минути игра. Преди това японката надигра на полуфиналите Мария Мицова.Така