newzal sm

logo BFBВсички резултати от ДЛШ до 13 г. от 8 до 10 май 2015 г . зала София:

 

 

MS-Q

DLSH-13 g-2015 g        
MS-Qualification          
           
MS - Qualification 1          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
           
1 БСК В.Търново Емануил Сидики [1]      
      Емануил Сидики [1]    
2   Bye 1      
        Емануил Сидики [1]  
3 СКБ"Хоталич" Севлиево Кирил Памукчиев   21-17 22-20  
      Кирил Памукчиев    
4   Bye 3      
          Емануил Сидики [1]
5   Bye 4     21-17 21-12
      Мариян Бонев    
6 БК"Г.Бенковски" Пз Мариян Бонев      
        Мариян Бонев  
7   Bye 2   21-11 21-11  
      Ангел Божков    
8 БК Панагюрище Ангел Божков      
           
           
           
MS - Qualification 2          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
           
1 БСК Пазарджик Кристиян Митев [2]      
      Кристиян Митев [2]    
2   Bye 1      
        Кристиян Митев [2]  
3 СКБ Брезово Живко Михайлов   21-15 21-19  
      Живко Михайлов    
4   Bye 3      
          Иван Янулов
5   Bye 4     21-8 21-11
      Иван Янулов    
6 СКБ Ст.Загора Иван Янулов      
        Иван Янулов  
7   Bye 2   21-11 21-8  
      Борислав Митев    
8 БК"ВИАС" София Борислав Митев      
           
           
           
MS - Qualification 3          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
           
1 БСК В.Търново Мартин Иванов [3/4]      
      Мартин Иванов [3/4]    
2   Bye 1      
        Мартин Иванов [3/4]  
3 СКБ Русе Владислав Богданов   21-9 21-11  
      Владислав Богданов    
4   Bye 3      
          Мартин Иванов [3/4]
5   Bye 4     21-16 16-21 21-11
      Стилян Калапанков    
6 СКБ Брезово Стилян Калапанков      
        Стилян Калапанков  
7   Bye 2   21-8 21-15  
      Радослав Моллов    
8 БСК Пазарджик Радослав Моллов      
           
           
           
MS - Qualification 4          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
           
1 БК"НСА" София Денис Хайлура [3/4]      
      Денис Хайлура [3/4]    
2   Bye 1      
        Денис Хайлура [3/4]  
3 СК"Вапцаров" Дим.град Георги Савов   21-1 21-4  
      Георги Савов    
4   Bye 3      
          Денис Хайлура [3/4]
5   Bye 4     21-5 21-8
      Борис Еров    
6 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Борис Еров      
        Атила Костов  
7   Bye 2   21-12 21-14  
      Атила Костов    
8 БК Хасково Атила Костов      
           
           
           
MS - Qualification 5          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
           
1 СК"Вапцаров" Дим.град Ивайло Делчев [5/8]      
      Ивайло Делчев [5/8]    
2   Bye 1      
        Ивайло Делчев [5/8]  
3 БК Хасково Наско Найденов   21-14 21-11  
      Наско Найденов    
4   Bye 3      
          Ивайло Делчев [5/8]
5 СКБ"Хоталич" Севлиево Теодор Йонков     21-3 21-2
      Мирослав Стаменов    
6 БК Панагюрище Мирослав Стаменов 21-17 21-19    
        Мирослав Стаменов  
7   Bye 2   21-10 21-18  
      Денис Георгиев    
8 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Денис Георгиев      
           
           
           
MS - Qualification 6          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
           
1 БСК Пазарджик Дани Шкодров [5/8]      
      Дани Шкодров [5/8]    
2   Bye 1      
        Илия Крумов  
3 БСК В.Търново Илия Крумов   21-14 18-21 21-14  
      Илия Крумов    
4   Bye 3      
          Адриан Михайлов
5 СК"Вапцаров" Дим.град Цветомир Христов     21-4 21-13
      Адриан Михайлов    
6 СКБ Брезово Адриан Михайлов 21-16 21-12    
        Адриан Михайлов  
7   Bye 2   21-5 21-2  
      Емил Ганев    
8 БК"Г.Бенковски" Пз Емил Ганев      
           
           
           
MS - Qualification 7          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
           
1 БСК В.Търново Денислав Бончев [5/8]      
      Денислав Бончев [5/8]    
2   Bye 1      
        Денислав Бончев [5/8]  
3 СК"Вапцаров" Дим.град Петко Петков   21-7 21-3  
      Петко Петков    
4   Bye 3      
          Денислав Бончев [5/8]
5 СКБ Нова Загора Атанас Денчев     21-18 21-8
      Илия Тинков    
6 БК"Г.Бенковски" Пз Илия Тинков 21-9 21-18    
        Иван Иванов  
7   Bye 2   21-4 21-8  
      Иван Иванов    
8 СКБ"Хоталич" Севлиево Иван Иванов      
           
           
           
MS - Qualification 8          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
           
1 СК"Вапцаров" Дим.град Георги Янев [5/8]      
      Георги Янев [5/8]    
2   Bye 1      
        Александър Несторов  
3 БК Хасково Александър Несторов   21-15 21-16  
      Александър Несторов    
4   Bye 3      
          Александър Несторов
5 СКБ Брезово Марин Палазов     21-9 21-11
      Джем Метин    
6 СКБ Разград Джем Метин 21-7 21-13    
        Джем Метин  
7   Bye 2   21-12 21-8  
      Славен Димов    
8 СКБ Нова Загора Славен Димов      

 

MS

DLSH-13 g-2015 g            
MS              
               
  Club Round 1 Round 2 Quarterfinals Semifinals Final Winner
               
1 СКБ Русе Борислав Велчев [1]          
      Борислав Велчев [1]        
2 СКБ Брезово Адриан Михайлов 21-4 21-7        
        Станислав Стефанов      
3 СКБ"Хоталич" Севлиево Станислав Стефанов   21-19 10-21 21-17      
      Станислав Стефанов        
4 БК Хасково Александър Несторов 21-13 21-13        
          Георги Миленков    
5 СКБ Ст.Загора Теодор Петров [5/8]     21-15 21-13    
      Георги Миленков        
6 СКБ Русе Георги Миленков 21-15 21-15        
        Георги Миленков      
7 СКБ Оряхово Елиан Елвис   28-26 16-21 21-14      
      Емануил Сидики        
8 БСК В.Търново Емануил Сидики 21-14 21-14        
            Георги Димов [3/4]  
9 СКБ Ст.Загора Георги Димов [3/4]       21-8 21-9  
      Георги Димов [3/4]        
10 СКБ Разград Иво Белчев 21-9 21-6        
        Георги Димов [3/4]      
11 СКБ Ст.Загора Иван Янулов   21-11 17-21 21-16      
      Димитър Данев        
12 СКБ"Хоталич" Севлиево Димитър Данев 21-14 21-8        
          Георги Димов [3/4]    
13 БК Хасково Евгени Панев [5/8]     21-12 21-11    
      Евгени Панев [5/8]        
14 БК"Левски Люлин" София Мартин Весели 21-12 21-15        
        Йордан Карагьозов      
15 БК"Г.Бенковски" Пз Йордан Карагьозов   21-17 21-10      
      Йордан Карагьозов        
16 СКБ Русе Георги Бояджиев 21-15 21-12        
              Димитър Ненчев
17 СКБ Русе Венцислав Атанасов         21-8 21-19
      Димитър Ненчев        
18 СКБ Ст.Загора Димитър Ненчев 21-10 21-9        
        Димитър Ненчев      
19 БК"Г.Бенковски" Пз Людмил Керемидчиев   21-18 21-9      
      Людмил Керемидчиев        
20 БК"Левски Люлин" София Александър Янакиев [5/8] 21-6 21-16        
          Димитър Ненчев    
21 СКБ"Хоталич" Севлиево Божидар Лингоров     21-9 21-7    
      Ивайло Делчев        
22 СК"Вапцаров" Дим.град Ивайло Делчев 21-13 21-11        
        Теодор Руменов      
23 СКБ Разград Теодор Руменов   21-4 21-12      
      Теодор Руменов        
24 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Теодор Петров [3/4] 21-13 21-19        
            Димитър Ненчев  
25 БСК В.Търново Денислав Бончев       21-13 21-16  
      Денислав Бончев        
26 БСК В.Търново Мартин Иванов 21-18 18-21 21-12        
        Георги Калинчов [5/8]      
27 БК"НСА" София Денис Хайлура   21-7 13-21 21-15      
      Георги Калинчов [5/8]        
28 СКБ Оряхово Георги Калинчов [5/8] 21-16 21-10        
          Георги Калинчов [5/8]    
29 СКБ Русе Даниел Маринов     21-10 21-14    
      Николай Николаев        
30 СК"Вапцаров" Дим.град Николай Николаев 21-13 21-8        
        Николай Николаев      
31 СКБ"Хоталич" Севлиево Георги Ангелов   21-19 13-21 21-16      
      Георги Ангелов        
32 СКБ Ст.Загора Стиван Николаев [2] 13-21 21-14 21-19        

 

WS-Q

DLSH-13 g-2015 g    
WS-Qualification      
       
WS - Qualification A      
  Club Final Winner
       
1   Bye 2  
      Михаела Палабойкова
2 БК"Старс" София Михаела Палабойкова  
       
       
       
WS - Qualification B      
  Club Final Winner
       
1   Bye 2  
       
2 БК Хасково Моника Вълчева  
       
       
       
WS - Qualification C      
  Club Final Winner
       
1   Bye 2  
      Карина Пенева
2 БК Гълъбово Карина Пенева  
       
       
       
WS - Qualification D      
  Club Final Winner
       
1   Bye 2  
      Валентина Вълчкова
2 БК"Г.Бенковски" Пз Валентина Вълчкова  
       
       
       
WS - Qualification E      
  Club Final Winner
       
1   Bye 2  
       
2 БК Хасково Таня Иванова [5/8]  
       
       
       
WS - Qualification F      
  Club Final Winner
       
1   Bye 2  
       
2 БК Гълъбово Симона Льондева  
       
       
       
WS - Qualification G      
  Club Final Winner
       
1   Bye 2  
       
2 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Деница Горанова  
       
       
       
WS - Qualification H      
  Club Final Winner
       
1   Bye 2  
       
2 БК Гълъбово Гергана Петкова  

 

WS

DLSH-13 g-2015 g            
WS              
               
  Club Round 1 Round 2 Quarterfinals Semifinals Final Winner
               
1 БК"Г.Бенковски" Пз Михаела Златанова [1]          
      Михаела Златанова [1]        
2 БК Гълъбово Галя Никова 21-17 21-16        
        Михаела Златанова [1]      
3 БК Хасково Таня Иванова   21-5 21-6      
      Таня Иванова        
4 БК Гълъбово Симона Льондева 21-11 21-15        
          Михаела Златанова [1]    
5 СКБ Разград Иванела Денева [5/8]     21-17 21-14    
      Иванела Денева [5/8]        
6 БК"Старс" София Михаела Палабойкова 18-21 21-14 21-15        
        Иванела Денева [5/8]      
7 СКБ Брезово Валерия Воденичарова   21-16 21-10      
      Валентина Вълчкова        
8 БК"Г.Бенковски" Пз Валентина Вълчкова 21-5 21-7        
            Михаела Златанова [1]  
9 БК"Победа" Дупница Анджела Василева [3/4]       21-17 21-16  
      Анджела Василева [3/4]        
10 БК Хасково Аделина Боянова 16-21 21-11 21-10        
        Гергана Павлова      
11 СКБ"Хоталич" Севлиево Трейси Метева   21-13 21-13      
      Гергана Павлова        
12 БСК Пазарджик Гергана Павлова 21-10 21-4        
          Филиз Мурад [5/8]    
13 СКБ Ст.Загора Филиз Мурад [5/8]     21-16 21-12    
      Филиз Мурад [5/8]        
14 СКБ Разград Цветомира Иванова 21-9 21-14        
        Филиз Мурад [5/8]      
15 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Мария Михайлова   21-7 21-9      
      Кристина Иванова        
16 СКБ Оряхово Кристина Иванова 21-9 21-23 21-10        
              Михаела Златанова [1]
17 БК Хасково Моника Вълчева         21-17 21-19
      Гергана Петкова        
18 БК Гълъбово Гергана Петкова 21-8 21-9        
        Невена Ненкова [5/8]      
19 БК"Победа" Дупница Кристин Малашевска   21-11 21-12      
      Невена Ненкова [5/8]        
20 СКБ Разград Невена Ненкова [5/8] 21-19 21-12        
          Цветелина Матеева [3/4]    
21 СКБ"Хоталич" Севлиево Йоана Ангелова     21-12 21-17    
      Йоана Ангелова        
22 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Деница Горанова 21-14 23-21        
        Цветелина Матеева [3/4]      
23 БК"Г.Бенковски" Пз Пламена Петрова   21-17 21-12      
      Цветелина Матеева [3/4]        
24 СКБ Русе Цветелина Матеева [3/4] 21-12 21-17        
            Цветелина Матеева [3/4]  
25 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Теодора Русева       21-13 21-19  
      Теодора Русева        
26 БК Гълъбово Карина Пенева 21-12 21-12        
        Виктория Ватева [5/8]      
27 СКБ Оряхово Сесил Иванова   21-12 21-14      
      Виктория Ватева [5/8]        
28 БК"Г.Бенковски" Пз Виктория Ватева [5/8] 21-1 21-6        
          Виктория Ватева [5/8]    
29 СКБ"Хоталич" Севлиево Йоана Недялкова     21-9 21-19    
      Йоана Недялкова        
30 СКГБ Габрово Паола Пенкова 21-14 21-17        
        Габриела Данкова [2]      
31 БК"Победа" Дупница Натали Андонова   21-14 21-6      
      Габриела Данкова [2]        
32 СКБ Разград Габриела Данкова [2] 23-21 21-15        

MD

 

DLSH-13 g-2015 g            
MD              
               
  Club Round 1 Round 2 Quarterfinals Semifinals Final Winner
  СКБ Ст.Загора Георги Димов [1]          
1 СКБ Ст.Загора Димитър Ненчев Георги Димов [1]        
      Димитър Ненчев        
2   Bye 1   Георги Димов [1]      
  БСК В.Търново Мартин Иванов   Димитър Ненчев      
3 БСК В.Търново Илия Крумов Мартин Иванов 21-11 21-10      
  СКБ"Хоталич" Севлиево Теодор Йонков Илия Крумов        
4 БСК Пазарджик Радослав Моллов w.o.   Георги Димов [1]    
  СКБ Русе Георги Бояджиев [5/8]     Димитър Ненчев    
5 СКБ Русе Георги Миленков Георги Бояджиев [5/8]   21-7 21-10    
  СК"Вапцаров" Дим.град Петко Петков Георги Миленков        
6 СК"Вапцаров" Дим.град Цветомир Христов 21-14 21-6 Георги Бояджиев [5/8]      
  БК Хасково Атила Костов   Георги Миленков      
7 БК"НСА" София Денис Хайлура Атила Костов 18-21 21-8 21-12      
  СКБ Нова Загора Атанас Денчев Денис Хайлура        
8 СКБ Нова Загора Славен Димов w.o.     Георги Димов [1]  
  БК"Г.Бенковски" Пз Йордан Карагьозов [3/4]       Димитър Ненчев  
9 БК"Г.Бенковски" Пз Людмил Керемидчиев Йордан Карагьозов [3/4]     21-18 21-12  
  СКБ Брезово Стилян Калапанков Людмил Керемидчиев        
10 СКБ Брезово Адриан Михайлов 21-7 21-15 Георги Ангелов      
  БК"Г.Бенковски" Пз Мариян Бонев   Димитър Данев      
11 БК"ВИАС" София Борислав Митев Георги Ангелов 25-23 16-21 21-18      
  СКБ"Хоталич" Севлиево Георги Ангелов Димитър Данев        
12 СКБ"Хоталич" Севлиево Димитър Данев 21-5 21-5   Георги Ангелов    
  СКБ Русе Борислав Велчев [5/8]     Димитър Данев    
13 СКБ Разград Теодор Руменов Борислав Велчев [5/8]   21-19 21-19    
  СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Денис Георгиев Теодор Руменов        
14 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Борис Еров 21-3 21-3 Борислав Велчев [5/8]      
  БК Хасково Наско Найденов   Теодор Руменов      
15 БК Хасково Александър Несторов Ивайло Делчев 21-16 21-7      
  СК"Вапцаров" Дим.град Ивайло Делчев Николай Николаев        
16 СК"Вапцаров" Дим.град Николай Николаев 15-21 21-12 21-15       Георги Димов [1]
  СКБ Брезово Живко Михайлов         Димитър Ненчев
17 СКБ Брезово Марин Палазов Теодор Петров       21-11 21-19
  СКБ Ст.Загора Теодор Петров Иван Янулов        
18 СКБ Ст.Загора Иван Янулов 21-13 21-5 Теодор Петров      
  БСК Пазарджик Кристиян Митев   Иван Янулов      
19 БСК Пазарджик Дани Шкодров Мартин Весели [5/8] 21-13 21-16      
  БК"Левски Люлин" София Мартин Весели [5/8] Александър Янакиев        
20 БК"Левски Люлин" София Александър Янакиев 21-13 21-11   Стиван Николаев [3/4]    
  СКБ Русе Венцислав Атанасов     Евгени Панев    
21 СКБ Русе Даниел Маринов Венцислав Атанасов   21-18 21-13    
  СКБ Русе Владислав Богданов Даниел Маринов        
22 СКБ Оряхово Елиан Елвис 18-21 21-14 21-11 Стиван Николаев [3/4]      
  СКБ"Хоталич" Севлиево Иван Иванов   Евгени Панев      
23 СКБ"Хоталич" Севлиево Станислав Стефанов Стиван Николаев [3/4] 21-14 21-17      
  СКБ Ст.Загора Стиван Николаев [3/4] Евгени Панев        
24 БК Хасково Евгени Панев 21-11 21-15     Стиван Николаев [3/4]  
  СКБ Разград Иво Белчев       Евгени Панев  
25 СКБ Разград Джем Метин Иво Белчев     21-8 21-17  
  БК Панагюрище Ангел Божков Джем Метин        
26 БК Панагюрище Мирослав Стаменов w.o. Денислав Бончев      
  БСК В.Търново Денислав Бончев   Емануил Сидики      
27 БСК В.Търново Емануил Сидики Денислав Бончев 21-18 21-10      
  СКБ Оряхово Георги Калинчов [5/8] Емануил Сидики        
28 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Теодор Петров 21-18 9-21 21-18   Денислав Бончев    
  СК"Вапцаров" Дим.град Георги Савов     Емануил Сидики    
29 СК"Вапцаров" Дим.град Георги Янев Емил Ганев   21-17 21-7    
  БК"Г.Бенковски" Пз Емил Ганев Илия Тинков        
30 БК"Г.Бенковски" Пз Илия Тинков 23-21 21-12 Божидар Лингоров [2]      
        Кирил Памукчиев      
31   Bye 2 Божидар Лингоров [2] 21-6 21-10      
  СКБ"Хоталич" Севлиево Божидар Лингоров [2] Кирил Памукчиев        
32 СКБ"Хоталич" Севлиево Кирил Памукчиев          

WD-Q

DLSH-13 g-2015 g    
WD-Qualification      
       
WD - Qualification 1      
  Club Final Winner
  СКБ Русе Ана-Мария Димитрова [1]  
1 СКБ Русе Ясмин Хасан Ана-Мария Димитрова [1]
      Ясмин Хасан
2   Bye 1  
       
       
       
WD - Qualification 2      
  Club Final Winner
  СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Деница Горанова [2]  
1 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Кристина Маринова Деница Горанова [2]
      Кристина Маринова
2   Bye 1  
       
       
       
WD - Qualification 3      
  Club Final Winner
  БСК В.Търново Юлияна Борисова [3/4]  
1 СКБ"Академик" София Бориса Милева Юлияна Борисова [3/4]
      Бориса Милева
2   Bye 1  
       
       
       
WD - Qualification 4      
  Club Final Winner
  СК"Вапцаров" Дим.град Виктория Василева [3/4]  
1 СК"Вапцаров" Дим.град Мария-Христина Славова Йоана-Галия Новакова
  СКГБ Габрово Йоана-Галия Новакова Ана-Мария Петрова
2 СКГБ Габрово Ана-Мария Петрова 21-19 21-8
       
       
       
WD - Qualification 5      
  Club Final Winner
  БК Панагюрище Стиляна Маркова [5/8]  
1 БК Панагюрище Стефани Навущарова Габриела Златанова
  БК Хасково Габриела Златанова Ренета Станчева
2 БК Хасково Ренета Станчева 21-9 21-3
       
       
       
WD - Qualification 6      
  Club Final Winner
  СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Бетина Санкова [5/8]  
1 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Ивайла Симеонова Бетина Санкова [5/8]
  СК Гълъбово Ирена Жекова Ивайла Симеонова
2 СК Гълъбово Ани Лафчиева w.o.
       
       
       
WD - Qualification 7      
  Club Final Winner
  БК"Г.Бенковски" Пз Ася Паунова [5/8]  
1 БК"Г.Бенковски" Пз Биляна Тодорова Моника Вълчева
  БК Хасково Моника Вълчева Габриела Колибарска
2 БК"Победа" Дупница Габриела Колибарска 19-21 21-11 24-22
       
       
       
WD - Qualification 8      
  Club Final Winner
  БК Хасково Красимира Богданова [5/8]  
1 БК Хасково Анна Георгиева Красимира Богданова [5/8]
  СКБ Нова Загора Павлина Андреева Анна Георгиева
2 СКБ Нова Загора Миглена Радева 21-9 21-17

WD

DLSH-13 g-2015 g            
WD              
               
  Club Round 1 Round 2 Quarterfinals Semifinals Final Winner
  БК"Г.Бенковски" Пз Михаела Златанова [1]          
1 БК"Г.Бенковски" Пз Пламена Петрова Михаела Златанова [1]        
  СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Мария Михайлова Пламена Петрова        
2 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Теодора Русева 21-10 21-10 Михаела Златанова [1]      
  СКБ Русе Цветелина Матеева   Пламена Петрова      
3 СКБ Ст.Загора Филиз Мурад Цветелина Матеева 20-22 21-13 21-17      
  СКБ Разград Цветомира Иванова Филиз Мурад        
4 СКБ"Хоталич" Севлиево Мадлен Радионова 21-8 21-6   Михаела Златанова [1]    
  СКБ"Хоталич" Севлиево Трейси Метева [5/8]     Пламена Петрова    
5 СКБ"Хоталич" Севлиево Йоана Недялкова Трейси Метева [5/8]   21-15 21-10    
  БК Хасково Моника Вълчева Йоана Недялкова        
6 БК"Победа" Дупница Габриела Колибарска 21-5 21-5 Трейси Метева [5/8]      
  СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Александра Колева   Йоана Недялкова      
7 БК Гълъбово Симона Льондева Красимира Богданова 21-4 21-9      
  БК Хасково Красимира Богданова Анна Георгиева        
8 БК Хасково Анна Георгиева w.o.     Михаела Златанова [1]  
  СКБ"Хоталич" Севлиево Йоана Ангелова [3/4]       Пламена Петрова  
9 СКБ Разград Габриела Данкова Йоана Ангелова [3/4]     23-21 21-16  
  СКБ Оряхово Зара Зиновиева Габриела Данкова        
10 СКБ Оряхово Кристин Руменова 21-7 21-7 Йоана Ангелова [3/4]      
  БК Хасково Аделина Боянова   Габриела Данкова      
11 БК Хасково Богомила Марчева Аделина Боянова 21-11 21-10      
  СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Бетина Санкова Богомила Марчева        
12 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Ивайла Симеонова 21-2 21-1   Йоана Ангелова [3/4]    
  СКБ Ст.Загора Росица Желева [5/8]     Габриела Данкова    
13 СКГБ Габрово Паола Пенкова Росица Желева [5/8]   21-15 21-12    
  БК"Г.Бенковски" Пз Стела Иванова Паола Пенкова        
14 БК"Г.Бенковски" Пз Йоанна Костадинова 21-12 21-8 Росица Желева [5/8]      
  СКГБ Габрово Йоана-Галия Новакова   Паола Пенкова      
15 СКГБ Габрово Ана-Мария Петрова Преслава Глушкова 21-18 17-21 24-22      
  БСК В.Търново Преслава Глушкова Михаела Димитрова        
16 БСК В.Търново Михаела Димитрова 21-10 21-16       Иванела Денева [2]
  СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Деница Горанова         Невена Ненкова
17 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Кристина Маринова Галя Никова       21-7 23-21
  БК Гълъбово Галя Никова Михаела Палабойкова        
18 БК"Старс" София Михаела Палабойкова 21-7 21-9 Галя Никова      
  СК"Вапцаров" Дим.град Кристиана Атанасова   Михаела Палабойкова      
19 СК"Вапцаров" Дим.град Нелина Петрова Кристина Иванова [5/8] 21-2 21-6      
  СКБ Оряхово Кристина Иванова [5/8] Сесил Иванова        
20 СКБ Оряхово Сесил Иванова 21-7 21-13   Галя Никова    
  БСК В.Търново Юлияна Борисова     Михаела Палабойкова    
21 СКБ"Академик" София Бориса Милева Габриела Златанова   21-14 21-10    
  БК Хасково Габриела Златанова Ренета Станчева        
22 БК Хасково Ренета Станчева 21-7 21-5 Анджела Василева [3/4]      
  БК Хасково Женя Желева   Гергана Павлова      
23 БК Хасково Таня Иванова Анджела Василева [3/4] 21-10 21-7      
  БК"Победа" Дупница Анджела Василева [3/4] Гергана Павлова        
24 БСК Пазарджик Гергана Павлова 21-16 21-16     Иванела Денева [2]  
  БК"Победа" Дупница Натали Андонова       Невена Ненкова  
25 БК"Победа" Дупница Кристин Малашевска Карина Пенева     21-16 21-7  
  БК Гълъбово Карина Пенева Гергана Петкова        
26 БК Гълъбово Гергана Петкова 21-11 22-24 21-11 Карина Пенева      
  БК"ВИАС" София Ели Лазарова   Гергана Петкова      
27 БК"ВИАС" София Роберта Митова Виктория Ватева [5/8] 21-14 21-19      
  БК"Г.Бенковски" Пз Виктория Ватева [5/8] Валентина Вълчкова        
28 БК"Г.Бенковски" Пз Валентина Вълчкова 21-5 21-5   Иванела Денева [2]    
  СКБ Брезово Валерия Воденичарова     Невена Ненкова    
29 СКБ Брезово Полина Воденичарова Валерия Воденичарова   21-13 21-11    
  СКБ Русе Ана-Мария Димитрова Полина Воденичарова        
30 СКБ Русе Ясмин Хасан 21-6 21-11 Иванела Денева [2]      
  БК"ВИАС" София Венета Гатева   Невена Ненкова      
31 СКБ Брезово Илиана Трампова Иванела Денева [2] 21-10 21-9      
  СКБ Разград Иванела Денева [2] Невена Ненкова        
32 СКБ Разград Невена Ненкова 21-5 21-7        

 

MX-Q

DLSH-13 g-2015 g        
MXD-Qualification          
           
MXD - Qualification 1          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
  СКБ"Хоталич" Севлиево Божидар Лингоров [1]      
1 СКБ"Хоталич" Севлиево Йоана Недялкова Божидар Лингоров [1]    
      Йоана Недялкова    
2   Bye 1   Божидар Лингоров [1]  
  БК Панагюрище Мирослав Стаменов   Йоана Недялкова  
3 БК Панагюрище Стиляна Маркова Мирослав Стаменов 21-6 21-9  
      Стиляна Маркова    
4   Bye 3     Божидар Лингоров [1]
          Йоана Недялкова
5   Bye 4 Дани Шкодров   21-7 21-8
  БСК Пазарджик Дани Шкодров Йоана-Галия Новакова    
6 СКГБ Габрово Йоана-Галия Новакова   Дани Шкодров  
        Йоана-Галия Новакова  
7   Bye 2 Атанас Денчев 21-11 21-11  
  СКБ Нова Загора Атанас Денчев Павлина Андреева    
8 СКБ Нова Загора Павлина Андреева      
           
           
           
MXD - Qualification 2          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
  СКБ Разград Иво Белчев [2]      
1 СКБ Разград Цветомира Иванова Иво Белчев [2]    
      Цветомира Иванова    
2   Bye 1   Иво Белчев [2]  
  БСК Пазарджик Радослав Моллов   Цветомира Иванова  
3 БК Гълъбово Симона Льондева Радослав Моллов 21-12 21-13  
      Симона Льондева    
4   Bye 3     Иво Белчев [2]
          Цветомира Иванова
5   Bye 4 Владислав Богданов   21-14 21-8
  СКБ Русе Владислав Богданов Ясмин Хасан    
6 СКБ Русе Ясмин Хасан   Денис Георгиев  
        Кристина Маринова  
7   Bye 2 Денис Георгиев 21-14 21-17  
  СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Денис Георгиев Кристина Маринова    
8 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Кристина Маринова      
           
           
           
MXD - Qualification 3          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
  БСК В.Търново Мартин Иванов [3/4]      
1 БСК В.Търново Михаела Димитрова Мартин Иванов [3/4]    
      Михаела Димитрова    
2   Bye 1   Мартин Иванов [3/4]  
  СКБ Нова Загора Славен Димов   Михаела Димитрова  
3 СКБ Нова Загора Миглена Радева Славен Димов 21-9 21-6  
      Миглена Радева    
4   Bye 3     Мартин Иванов [3/4]
          Михаела Димитрова
5   Bye 4 Кристиян Митев   21-10 21-13
  БСК Пазарджик Кристиян Митев Ели Лазарова    
6 БК"ВИАС" София Ели Лазарова   Кристиян Митев  
        Ели Лазарова  
7   Bye 2 Борислав Митев 21-10 21-10  
  БК"ВИАС" София Борислав Митев Роберта Митова    
8 БК"ВИАС" София Роберта Митова      
           
           
           
MXD - Qualification 4          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
  СКБ Русе Венцислав Атанасов [3/4]      
1 СКБ Русе Ана-Мария Димитрова Венцислав Атанасов [3/4]    
      Ана-Мария Димитрова    
2   Bye 1   Венцислав Атанасов [3/4]  
  БК"Г.Бенковски" Пз Емил Ганев   Ана-Мария Димитрова  
3 БК"Г.Бенковски" Пз Биляна Тодорова Емил Ганев 21-16 21-15  
      Биляна Тодорова    
4   Bye 3     Марин Палазов
          Галя Никова
5   Bye 4 Марин Палазов   21-12 21-11
  СКБ Брезово Марин Палазов Галя Никова    
6 БК Гълъбово Галя Никова   Марин Палазов  
        Галя Никова  
7   Bye 2 Адриан Михайлов 21-18 21-11  
  СКБ Брезово Адриан Михайлов Илиана Трампова    
8 СКБ Брезово Илиана Трампова      
           
           
           
MXD - Qualification 5          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
  СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Теодор Петров [5/8]      
1 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Теодора Русева Теодор Петров [5/8]    
      Теодора Русева    
2   Bye 1   Теодор Петров [5/8]  
  СКБ"Хоталич" Севлиево Иван Иванов   Теодора Русева  
3 БК"Победа" Дупница Габриела Колибарска Иван Иванов 21-4 21-3  
      Габриела Колибарска    
4   Bye 3     Теодор Петров [5/8]
          Теодора Русева
5   Bye 4 Стилян Калапанков   21-8 21-7
  СКБ Брезово Стилян Калапанков Валерия Воденичарова    
6 СКБ Брезово Валерия Воденичарова   Стилян Калапанков  
        Валерия Воденичарова  
7   Bye 2 Илия Тинков 21-8 21-6  
  БК"Г.Бенковски" Пз Илия Тинков Йоанна Костадинова    
8 БК"Г.Бенковски" Пз Йоанна Костадинова      
           
           
           
MXD - Qualification 6          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
  СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Борис Еров [5/8]      
1 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Мария Михайлова Борис Еров [5/8]    
      Мария Михайлова    
2   Bye 1   Борис Еров [5/8]  
  СК"Вапцаров" Дим.град Цветомир Христов   Мария Михайлова  
3 СК"Вапцаров" Дим.град Кристиана Атанасова Цветомир Христов 21-14 21-10  
      Кристиана Атанасова    
4   Bye 3     Наско Найденов
          Аделина Боянова
5   Bye 4 Наско Найденов   21-6 21-7
  БК Хасково Наско Найденов Аделина Боянова    
6 БК Хасково Аделина Боянова   Наско Найденов  
        Аделина Боянова  
7   Bye 2 Денис Хайлура 21-12 21-10  
  БК"НСА" София Денис Хайлура Ренета Станчева    
8 БК Хасково Ренета Станчева      
           
           
           
MXD - Qualification 7          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
  СК"Вапцаров" Дим.град Георги Янев [5/8]      
1 СК"Вапцаров" Дим.град Мария-Христина Славова Георги Янев [5/8]    
      Мария-Христина Славова    
2   Bye 1   Теодор Йонков  
  СКБ"Хоталич" Севлиево Теодор Йонков   Мадлен Радионова  
3 СКБ"Хоталич" Севлиево Мадлен Радионова Теодор Йонков 21-17 21-14  
      Мадлен Радионова    
4   Bye 3     Теодор Йонков
          Мадлен Радионова
5   Bye 4 Атила Костов   21-14 21-13
  БК Хасково Атила Костов Моника Вълчева    
6 БК Хасково Моника Вълчева   Атила Костов  
        Моника Вълчева  
7   Bye 2 Ангел Божков 21-17 21-5  
  БК Панагюрище Ангел Божков Стефани Навущарова    
8 БК Панагюрище Стефани Навущарова      
           
           
           
MXD - Qualification 8          
  Club Quarterfinals Semifinals Final Winner
  БК Хасково Александър Несторов [5/8]      
1 БК Хасково Женя Желева Александър Несторов [5/8]    
      Женя Желева    
2   Bye 1   Александър Несторов [5/8]  
  БК"Г.Бенковски" Пз Мариян Бонев   Женя Желева  
3 БК"Г.Бенковски" Пз Стела Иванова Мариян Бонев 21-9 21-15  
      Стела Иванова    
4   Bye 3     Николай Николаев
  БСК В.Търново Илия Крумов     Виктория Василева
5 БСК В.Търново Юлияна Борисова Живко Михайлов   21-11 21-13
  СКБ Брезово Живко Михайлов Полина Воденичарова    
6 СКБ Брезово Полина Воденичарова 21-5 21-14 Николай Николаев  
        Виктория Василева  
7   Bye 2 Николай Николаев 21-23 21-18 21-10  
  СК"Вапцаров" Дим.град Николай Николаев Виктория Василева    
8 СК"Вапцаров" Дим.град Виктория Василева      

MX

DLSH-13 g-2015 g            
MXD              
               
  Club Round 1 Round 2 Quarterfinals Semifinals Final Winner
  СКБ Русе Борислав Велчев [1]          
1 СКБ Разград Габриела Данкова Борислав Велчев [1]        
  СКБ Оряхово Георги Калинчов Габриела Данкова        
2 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Деница Горанова 21-10 21-8 Борислав Велчев [1]      
  СК"Вапцаров" Дим.град Николай Николаев   Габриела Данкова      
3 СК"Вапцаров" Дим.град Виктория Василева Стиван Николаев 20-22 21-17 21-12      
  СКБ Ст.Загора Стиван Николаев Паола Пенкова        
4 СКГБ Габрово Паола Пенкова 21-16 21-15   Теодор Руменов [5/8]    
  СКБ Разград Теодор Руменов [5/8]     Иванела Денева    
5 СКБ Разград Иванела Денева Теодор Руменов [5/8]   21-9 21-13    
  СКБ Русе Георги Миленков Иванела Денева        
6 СКБ Оряхово Сесил Иванова 21-7 21-8 Теодор Руменов [5/8]      
  СКБ Русе Даниел Маринов   Иванела Денева      
7 СКБ Оряхово Кристин Руменова Мартин Весели 21-10 21-10      
  БК"Левски Люлин" София Мартин Весели Натали Андонова        
8 БК"Победа" Дупница Натали Андонова 21-12 21-8     Теодор Руменов [5/8]  
  СКБ"Хоталич" Севлиево Димитър Данев [3/4]       Иванела Денева  
9 СКБ"Хоталич" Севлиево Йоана Ангелова Димитър Данев [3/4]     21-19 21-10  
  СК"Вапцаров" Дим.град Ивайло Делчев Йоана Ангелова        
10 СК"Вапцаров" Дим.град Нелина Петрова 21-11 21-4 Димитър Данев [3/4]      
  БСК В.Търново Денислав Бончев   Йоана Ангелова      
11 БСК В.Търново Преслава Глушкова Иво Белчев 21-9 21-6      
  СКБ Разград Иво Белчев Цветомира Иванова        
12 СКБ Разград Цветомира Иванова 17-21 21-14 21-18   Димитър Данев [3/4]    
  БК"Г.Бенковски" Пз Людмил Керемидчиев [5/8]     Йоана Ангелова    
13 БК"Г.Бенковски" Пз Виктория Ватева Людмил Керемидчиев [5/8]   21-17 21-16    
  СКБ Оряхово Елиан Елвис Виктория Ватева        
14 СКБ Оряхово Кристина Иванова 21-10 21-9 Людмил Керемидчиев [5/8]      
  СКБ Ст.Загора Иван Янулов   Виктория Ватева      
15 СКБ Ст.Загора Росица Желева Иван Янулов 21-11 21-9      
  СКБ"Хоталич" Севлиево Теодор Йонков Росица Желева        
16 СКБ"Хоталич" Севлиево Мадлен Радионова 21-18 21-17       Димитър Ненчев [2]
  СКБ"Хоталич" Севлиево Божидар Лингоров         Филиз Мурад
17 СКБ"Хоталич" Севлиево Йоана Недялкова Георги Ангелов       19-21 21-7 21-13
  СКБ"Хоталич" Севлиево Георги Ангелов Невена Ненкова        
18 СКБ Разград Невена Ненкова 21-15 21-7 Георги Ангелов      
  БК"Левски Люлин" София Александър Янакиев   Невена Ненкова      
19 БК"Победа" Дупница Анджела Василева Александър Янакиев 21-8 21-18      
  СКБ"Хоталич" Севлиево Кирил Памукчиев [5/8] Анджела Василева        
20 СКБ"Хоталич" Севлиево Трейси Метева 21-13 29-27   Йордан Карагьозов    
  СКБ Брезово Марин Палазов     Валентина Вълчкова    
21 БК Гълъбово Галя Никова Марин Палазов   23-21 24-26 21-18    
  СКБ"Хоталич" Севлиево Станислав Стефанов Галя Никова        
22 БК"Победа" Дупница Кристин Малашевска 21-17 21-14 Йордан Карагьозов      
  БК"Г.Бенковски" Пз Йордан Карагьозов   Валентина Вълчкова      
23 БК"Г.Бенковски" Пз Валентина Вълчкова Йордан Карагьозов 23-21 13-21 21-18      
  СКБ Ст.Загора Теодор Петров [3/4] Валентина Вълчкова        
24 БСК Пазарджик Гергана Павлова 21-18 25-23     Димитър Ненчев [2]  
  БСК В.Търново Емануил Сидики       Филиз Мурад  
25 БК Хасково Габриела Златанова Евгени Панев     21-10 21-14  
  БК Хасково Евгени Панев Богомила Марчева        
26 БК Хасково Богомила Марчева 21-17 21-15 Георги Бояджиев [5/8]      
  БСК В.Търново Мартин Иванов   Цветелина Матеева      
27 БСК В.Търново Михаела Димитрова Георги Бояджиев [5/8] 21-14 21-9      
  СКБ Русе Георги Бояджиев [5/8] Цветелина Матеева        
28 СКБ Русе Цветелина Матеева 24-22 21-6   Димитър Ненчев [2]    
  БК Хасково Наско Найденов     Филиз Мурад    
29 БК Хасково Аделина Боянова Теодор Петров   21-16 19-21 21-16    
  СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Теодор Петров Теодора Русева        
30 СКБ"Св.Арх.Михаил"Козлодуй Теодора Русева 21-19 21-11 Димитър Ненчев [2]      
  СКБ Ст.Загора Георги Димов   Филиз Мурад      
31 БК"Г.Бенковски" Пз Михаела Златанова Димитър Ненчев [2] 21-14 21-13      
  СКБ Ст.Загора Димитър Ненчев [2] Филиз Мурад        
32 СКБ Ст.Загора Филиз Мурад 21-13 21-18        

 

Добавете коментар


Защитен код
Обнови